Hírek, események az elmúlt időszakból
2004. év eseményei
eMagyarország Pont megnyitó
Meszleni tábor 2004
Idősek délelőttje Acsádon
90 éve konfirmált Eszti néni
Ádventi vásár
Konfirmáció 2004.
Kirándult az Evangélikus Gyülekezet
Ifjúsági csendesnap Acsádon
Konfirmandus kirándulás
eMagyarországpont Nemescsóban
Határáldás, Bozsok, 2004. május 1.
Együtt csatlakoztunk az Európai Unióhoz
A környezetünkért mi is tettünk...
Hittanos piknik
Iktatási beszámoló
Haláltánc
Rendhagyó óévbúcsúztató 2004.
Szeretetvendégség

2004. év eseményei

Ezen az oldalon a 2004. év legfőbb eseményiről olvashatunk beszámolókat.

"Ahogy az eddigi két itt töltött évben, így most is először a mögöttünk álló év egészéről szeretnénk pár szót ejteni. Talán nem nagyképűség azt állítani, hogy tavaly egy ígéretes házasság köttetett lelkészek és gyülekezet között. Hiszen mi nagy örömmel vállaltuk a meghívást, amely a gyülekezet részéről érkezett, hogy elfogadnának bennünket hosszabb időre is pásztorokul. Felejthetetlen érzés volt látni az ismerős arcokat a templomban az iktatási istentiszteleten, és együtt örülni több száz emberrel. Így köszönjük meg még egyszer a testvérek áldozatos szolgálatát és szeretetét, amellyel előkészítették azt az ünnepi alkalmat. Azt mondtam az előbb, hogy ígéretes házasság született, amit értek az alatt is, hogy valóban megérezhettük, hogy semminemű problémában nem maradtunk magunkra, minden alkalommal szeretettel fordultak hozzánk. Illetve jó házassághoz méltóan voltak építő viták is, amelyekkel mi is erősödhettünk, de nem volt nap, amely haraggal ment volna le. Ehhez is két fél kellett, és ennek az áldásait érezhetjük a mai napig is. És reméljük, hogy mindenekelőtt azért lehet ígéretes ez a kapcsolat, mert Isten áldása is nyugszik rajta."
Részlet a 2004. évi lelkészi jelentésből.

2003. év eseményei
2005. év eseményei