Hírek, események az elmúlt időszakból
2004. év eseményei
eMagyarország Pont megnyitó

Megnyílt az eMagyarország pont Nemescsóban

2004 . május 31-vel ismét gazdagodott egy kis település. Hétfő óta várja a vendégeket, a látogatókat, kikapcsolódni vágyókat az eMagyarország pont nemescsói helyszíne. A Nemescsói Társult Evangélikus Egyházközség az Informatikai és Hírközlési Minisztérium által kiírt pályázatnak köszönhetően olyan technikai felszerelést nyert, számítógépeket, illetve a szélessávú internet eléréséhez szükséges eszközöket, melyek segítségével a mai kornak megfelelő, modern technika érkezett erre a kis településre. Nagy lehetőség ez mindenkinek a környéken, hiszen a megadott időpontokban bárki igénybe veheti az ePont adta lehetőséget. Az ünnepségen Varga Katalin lelkésznő kért áldást mindenkire, aki ilyen módon szeretne információkat gyűjteni, Horváth Károly felügyelő pedig összefoglalta a pályázat előzményeit. Hétfő délután a fiatalok örömmel érkeztek, hogy birtokba vegyék a számítógépeket, és így töltsenek el együtt egy kis időt. Azonban akik még kevésbé jártasak a számítástechnikai ismeretekben, ők sem szorulnak ki, hiszen a teremben mindig van egy hozzáértő, akitől segítséget, tanácsot lehet kérni.

Meszleni tábor 2004
Idősek délelőttje Acsádon
90 éve konfirmált Eszti néni
Ádventi vásár
Konfirmáció 2004.
Kirándult az Evangélikus Gyülekezet
Ifjúsági csendesnap Acsádon
Konfirmandus kirándulás
eMagyarországpont Nemescsóban
Határáldás, Bozsok, 2004. május 1.
Együtt csatlakoztunk az Európai Unióhoz
A környezetünkért mi is tettünk...
Hittanos piknik
Iktatási beszámoló