Hírek, események az elmúlt időszakból
2003. év eseményei
Templomszentelés Nemescsóban
10. jubileumi Meszleni Ifjúsági Tábor
Soli Deo Gloria kórus vendégszereplése
Testvérgyülekezeti látogatások

2003. év eseményei

Ezen az oldalon egy kicsit nosztalgiázva olvashatja a 2003. év legfőbb eseményeit.

"Az elmúlt esztendő mozgalmasságát szinte nem is lehet papíron, röviden nyomon követni, de pár értékelő szóban mégis megpróbáljuk. 2003-ra, azt hiszem, az a legjellemzőbb, hogy egyre inkább otthon, illetve, itthon érezhettük magunkat a gyülekezet minden társegyházában. Ezt az érzést köszönhetjük minden testvérünknek, a gyülekezetek vezetőinek; fiataloknak, időseknek egyaránt. Ami pedig a legfontosabb, hogy minden percben érezhettük a Mindenható Isten gondviselését, aki a nehéz percekben mindig küldött bátorító szót valakin keresztül, a nagy rohanásban adott féltő, aggódó ránk figyelést; és kaptunk Tőle, másokon keresztül sok-sok szeretetet." Részlet a 2003. évi lelkészi jelentésből.

2004. év eseményei
2005. év eseményei