Sartoris Alapítvány
Sartoris Alumneum
Célunk

Célunk lehetőséget biztosítani mindenkinek szakmák elsajátításához. Ehhez lenne szükség az kiszolgáló és munkáltató épületrészben kialakításra kerülő kis gyakorlati helyiségekre. Az iskolai képzés után ugyanis a gyakorlati oktatás itt folyna, többek között gyertyaöntő, kosárfonó, kézműves, kertész, botanikus, virágkötő, íjkészítő, bőrdíszműves szakmákra, melyeknek a termékeit helyben lehetőség nyílna árusítani is. Céljaink
Olyan helyszínt biztosítani mely a gyermekek, fiatalok testi lelki növekedését elősegíti. Egyben a szociális területen munkahelyek létrehozása, és a szociális munka beindítása is célunk.

Biztos pontot nyújtani az arra rászorulóknak. Menedék a gyermekeknek, fiataloknak, kirekesztetteknek. Biztos pont az életükön megkeseredett anyáknak.

Az együttműködéseknek köszönhetően célunk a környéken lévő települések intézményeinek, óvodák, általános iskolák további fenntartásának segítése.

Az Alumneum múltja
Terveink