eMagyarország Pont
Számítógéptanfolyam

A számítástechnika hallatlan sok lehetőség előtt nyitja meg kapuját. Feltéve, ha megfelelően tudjuk használni. Ennek okából szerveztük meg, és tartjuk szombat délutánonként a számítógép tanfolyamunkat.

"Nekem ez a tanfolyam sokat segített abban, hogy megismerjem a számítógépet kívülről,belülről. Megismerkedtünk például a szövegszerkesztővel,a táblázatkezelővel és még saját e-mail címet is csinálhattunk magunknak. A "tanár" is nagyon rendes volt. Bármit elmagyarázott amit nem értettünk sőt volt mikor helyettünk megcsinálta azt amit nem tudtunk,vagy mi csináltuk és segített ha nem volt jó. Sok mindent csináltunk e pár "tanítási óra" alatt. Pl.:grafikont csináltunk egy Km elszámolásról,(persze csak kitalált kilométerek),saját e-mail cím stb. Sajnos a tanfolyam véget ért, de úgy hallottam,hogy egy kis idő múlva az idősebb korosztály számára lesz,hogy segítsen megismerkedni a számítógéppel, és az internet világával. Tehát nekem sokat jelentett, hogy szombatonként itt ülhettem,és mindig újabbat halhattam a számítógépről. Mert a mai életben már nem igen nélkülözhetőek."
Baráth Vilmos

eMagyarország Pont