Szálláslehetőség
Meszlen

Túristaszállás található a parókia épületében, valamint sátorok felverésére alkalmas terület a parókia udvarán. Természetesen tisztálkodási lehetőség biztosított (felújított zuhanyzó, wc). Ezen a helyen rendezzük minden évben az ökumenikus ifjúsági tábort.
Itt szerényebb körülmények között várjuk kedves vendégeinket, de mégis hatalmas időtöltési lehetőségeket biztosít a régi ház, illetve a hatalmas templomkert.
Ajánljuk mindazoknak akiknek elegük van a mindennapok modorosságából, a feszített életformát követelő elvárásokból, és végre természetesen és egyszerűen, családias környezetben szeretnék eltölteni szabadságukat.

Helyfoglalás, illetve információk a szálláslehetőségekről, férőhelyekről, árakról a Társult Egyházközség Lelkészi Hivatalában: 9739 Nemescsó, Péterfy u. 39., Tel./Fax.: (94) 368 033, E-mail: nemescso@lutheran.hu

Acsád

Parókia folyosó1