Nemescsói Társegyházközség
Hírek, események
eMagyarország Pont megnyitó

Megnyílt az eMagyarország pont Nemescsóban

2004 . május 31-vel ismét gazdagodott egy kis település. Hétfő óta várja a vendégeket, a látogatókat, kikapcsolódni vágyókat az eMagyarország pont nemescsói helyszíne. A Nemescsói Társult Evangélikus Egyházközség az Informatikai és Hírközlési Minisztérium által kiírt pályázatnak köszönhetően olyan technikai felszerelést nyert, számítógépeket, illetve a szélessávú internet eléréséhez szükséges eszközöket, melyek segítségével a mai kornak megfelelő, modern technika érkezett erre a kis településre. Nagy lehetőség ez mindenkinek a környéken, hiszen a megadott időpontokban bárki igénybe veheti az ePont adta lehetőséget. Az ünnepségen Varga Katalin lelkésznő kért áldást mindenkire, aki ilyen módon szeretne információkat gyűjteni, Horváth Károly felügyelő pedig összefoglalta a pályázat előzményeit. Hétfő délután a fiatalok örömmel érkeztek, hogy birtokba vegyék a számítógépeket, és így töltsenek el együtt egy kis időt. Azonban akik még kevésbé jártasak a számítástechnikai ismeretekben, ők sem szorulnak ki, hiszen a teremben mindig van egy hozzáértő, akitől segítséget, tanácsot lehet kérni.

Szeretetvendégség